Witamy na stronie internetowej hodowli psów myśliwskich "LISIA PRZYGODA". Znajdziecie tutaj Państwo wszystkie możliwe informacje o naszych psach i ich sukcesach.
 
Maluchy ze skojarzenia FARAO-JUNIOR vom Asstraata+LEA

Szanowni Państwo,

z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że 15.08.2011 roku nasza suczka LEA urodziła 2 pieski i suczkę. Szczęśliwym tatusiem jest FARAO-JUNIOR vom Asstraata, pies serbskiego  pochodzenia, Zwycięzca Rasy na Wystawie w Miastku, Najlepszy Pies w Rasie na Wystawie w Zielonej Górze, Zwycięzca Młodzieży na Wystawie w Serbii, Zwycięzca Krajowego Konkursu w Bośni i Hercegowinie, Zwycięzca Międzynarodowego Konkursu na Ukrainie, wielokrotny zdobywca dyplomów I stopnia z konkursów na Słowacji, Ukrainie i Bośni i Hercegowinie. Matka szczeniaków LEA jest również serbskiego pochodzenia, doskonała eksterierowo, Najlepsza suka w Rasie na Wystawie w Bydgoszczy, Zdobywca wniosku C.A.C.I.T na Interchampiona Pracy podczas Międzynarodowego Konkursu na Słowacji oraz wniosku C.A.C.T. na Championa Pracy Ukrainy podczas Międzynarodowego Konkursu na Ukrainie, II miejsce w Konkursie dzikarzy w Przechlewku, dyplom I stopnia 138pkt/140pkt i maksymalna ilość punktów w zagrodzie dziczej podczas Międzynarodowego Konkursu Dzikarzy w Manowie, wielokrotna zdobywczyni dyplomów I stopnia z konkursów na Słowacji, Ukrainie i Polsce.

Wszystkie osoby zainteresowane rezerwacją szczeniaka prosimy o kontakt na adres: pawel@jagdterier.pl lub telefonicznie na numer 605 408 486.

W przypadku pojawienia się pytań służymy pomocą.

Darz Bór

Marian i Paweł Koperscy